1907–1990
olej, plátno
46 x 62 cm
Signatura: PN J. Směšný 152/1941
olej, překližka
36,5 x 21 cm
Signatura: PD J. V. Barnet
olej, překližka
36,5 x 21 cm
Signatura: PD J. V. Barnet
olej, lepenka
62 x 47 cm
Signatura: PD J. V. Barnet
olej, lepenka
62 x 47 cm
Signatura: PD J. V. Barnet
kombinovaná technika, olej, tempera, karton
40 x 31 cm
Signatura: PD J. Barnet
olej, plátno
61,5 x 46 cm
Signatura: J. V. Barnet
olej, plátno
54 x 42 cm
Signatura: J. V. Barnet
olej, plátno
39 x 52 cm
Signatura: J. V. Barnet