1884–1969
334
129 %
70 800 Kč
4 038 Kč
460 000 Kč
v 18 ✕ š 12 cm
Signatura: LD J. Váchal v tisku
v 16,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Ryl J Váchal, monogram JV37 v tisku
1912
barevný dřevoryt 8/5
25 x 30 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal, Váchal v tisku
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
olej na lepence
51 x 70 cm
Signatura: signováno vlevo dole Váchal
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
30 x 35 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |