1901–1945
15
131 %
32 000 Kč
65 000 Kč
olej, plátno
v 89 ✕ š 89 cm
Signatura: PD Jos. Svoboda
olej, plátno
80 x 65 cm
Signatura: PD Jos. Svoboda
olej, plátno
90 x 90 cm
Signatura: PD Svoboda
olej, plátno
90 x 90 cm
Signatura: PD Svoboda
uhel, karton
37 x 50 cm
Signatura: LD Svob 50
uhel
37 x 50 cm
Signatura: Svob. 50
uhel
36 x 51 cm
Signatura: Svoboda
uhel
37 x 50 cm
Signatura: LD Svob. 50
uhel
36 x 51 cm
Signatura: PD Svoboda