1896–1976
54
128 %
500 Kč
45 000 Kč
1950 - 55
orig. bromostříbrná kontakt. fotografie
8,6 x 28,1 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
30. léta 20. století
originální fotografie
29,2 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD Sudek
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |