1879–1936
olej, malířská lepenka
41 x 49 cm
Signatura: sign. LD J. Štolovský
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kol. r. 1920
olej, sololit
41 x 47 cm
Signatura: sign. LD Jos. Štolovský
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
kolem r. 1920
olej, plátno
65 x 75 cm
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
20. léta
olej, plátno
65 x 75 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |