1909–1984
16
145 %
75 000 Kč
olej, malířská lepenka
66 x 50 cm
Signatura: PD Jos. Procházka
olej, plátno
49 x 69 cm
Signatura: PD Jos. procházka
olej, plátno na lepence
30,5 x 40 cm
olej, lepenka
40,5 x 70 cm