20
105 %
20 000 Kč
kresba tuší, pastel
36,5 x 22 cm
Signatura: PD Paleček 58
barevná litografie 10/12
24,5 x 20,5 cm
Signatura: PD Josef Paleček 65
olej, plátno
100,5 x 85 cm
Signatura: UD J. Paleček 65