1992, 1996
barevný lept 41/80, Lept 25/69, tisk
11 x 6,5 / 11,5 x 10 / 5,5 x 7 cm
Signatura: PD Alena Laufrová, J. Prášil 92, Josef Paleček
2002
barevná litografie 34/100
17 x 16 cm
Signatura: PD Josef Paleček 02
barevná litografie 10/12
24,5 x 20,5 cm
Signatura: PD Josef Paleček 65
kresba tuší, pastel
36,5 x 22 cm
Signatura: PD Paleček 58
barevná litografie 10/12
24,5 x 20,5 cm
olej, plátno
100,5 x 85 cm
Signatura: UD J. Paleček 65
2000
litografie 186/200
13,5 x 10 cm
Signatura: Josef Paleček 2000
barevná litografie
26 x 9 cm
Signatura: Josef Paleček
litografie
26 x 9 cm
Signatura: Josef Paleček
2000
barevná litografie 94/100
17 x 14 cm
Signatura: Josef Paleček
barevná litografie
16 x 19,1 cm
Signatura: uvnitř PF Josef Paleček
litografie
27 x 12 cm
Signatura: Josef Paleček