1896–1941
7
118 %
650 Kč
2 300 Kč
akvarel, kvaš, lepenka
28 x 44 cm
Signatura: LD J. Krejsa 16.III.30
olej, lepenka
21 x 27 cm
Signatura: LD J. Krejsa