6
160 %
12 500 Kč
olej, plátno
75 x 54 cm
Signatura: PD J. Konečný
15 x 10 cm
Signatura: J. Konečný
olej, plátno
42 x 58 cm
Signatura: PD Konečný Jos.
olej, lepenka
39 x 30 cm
Signatura: PD Konečný
olej, plátno
90 x 120 cm
Signatura: LD Konečný