1920–1985
6
100 %
3 500 Kč
olej, plátno
74 x 92,5 cm
Signatura: LD J. Kadula 59
barevná litografie 66/100
10,5 x 13 cm
Signatura: PD Josef Kadula 85
kombinovaná technika, tempera, karton
61,5 x 44 cm
Signatura: LD J. Kadula 65
barevný dřevoryt 78/120
11,5 x 11,5 cm
Signatura: PD J. Kadula 76
barevná litografie 66/100
10,5 x 13 cm
Signatura: PD Joosef Kadula 85
olejová tempera, karton
35 x 52 cm
Signatura: J. Kadula 58