4
280 %
1 123 Kč
barevná litografie 42/60
30 x 35 cm
Signatura: PD Joska Skalník, LD 1996
2017
akryl, plátno
80 x 80 cm
Signatura: UD Skalník 2017, na rubu na blindrámu Joska Skalník
2007
barevná litografie 38/60
38 x 50 cm
Signatura: PD Joska Skalník, LD 2007