1888–1973
95
159 %
734 Kč
14 000 Kč
1951 / 1979 / 1980
dřevoryt, akvarel / linoryt / dřevoryt
6,5 x 16,5 / 9 x 15,5 / 7 x 10,5 cm
Signatura: PD Josef Hodek 1951, UD Houra 79, UD V. Komárek
1959 / 1967 / 1963
1 x dřevoryt, 3 x linoryt
12,5 x 9 / 6,5 x 9 / 13 x 8,5 / 13 x 7,5 cm
Signatura: 1 x PD Josef Hodek 59 / 3 x D Houra (67, 63)
1962 / 1965
4 x dřevoryt
8,5 x 6,5 / 11 x 7,5 / 8 x 7,5 / 9,5 x 6 cm
Signatura: 3 x PD Josef Hodek (62, 65)
2 x dřevoryt, akvarel, ruční papír
5 x 5,5 / 10,5 x 13 cm
Signatura: PD Josef, LD 18/8 1921
suchá jehla, akvarel 27/50
v 11 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Josef Hodek 1955
1965 / 1941
2 x dřevoryt (7/10)
10,5 x 7 / 10 x 6 cm
Signatura: 2 x PD Josef Hodek (65)
1936 / 1925 / 1927
3 x dřevoryt
8,5 x 6,5 / 8,5 x 5 / 11 x 8 cm
Signatura: 3 x PD Josef Hodek
1919 / 1924
2 x dřevoryt
11,5 x 7,5 / 7,5 x 7 cm
Signatura: 1 x UD Josef (pod přáním PF)
1920 / 1934 / 1924
litografie, 2 x dřevoryt
11,5 x 8,5 / 9,5 x 7,5 / 11 x 6,5 cm
Signatura: 3 x PD Josef Hodek
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Josef Hodek, LD monogram JH v tisku
v 16 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Josef Hodek
1920 / 1912
dřevoryt, akvarel / barevný dřevoryt
9 x 7 / 9 x 3,5 cm
Signatura: 1 x PD Jos. Hodek