1932–2019
101
163 %
50 000 Kč
800 Kč
50 000 Kč
strukturální grafika
16,5 x 16,5 cm
Signatura: UD J. Hampl 71
kombinovaná technika, olej, sololit
62 x 46 cm
Signatura: UD Hampl 63, na rubu Jos. Hampl 63
strukturální grafika, autorský tisk
19 x 23 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 61
grafický list, autorský tisk
16,5 x 27 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 61
24 x 19 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 61
litografie, slepotisk 10/50 II.
16,5 x 16,5 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 69
strukturální grafika, materiálový tisk 1/10
16,5 x 13 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 60
strukturální grafika, perforace 15/50
23 x 16,5 cm
Signatura: PD Hampl 74
litografie 37/80
26,5 x 14 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 85
olej, papír
25 x 15,5 cm
Signatura: LD Hampl 70
kresba tužkou, karton
67 x 35 cm
Signatura: UD Hampl 80
kresba tužkou, koláž, karton
44 x 21 cm
Signatura: UD Jos. Hampl 85, na rubu 12.1.85