1936–1991
23
140 %
500 000 Kč
acronex, písek na plátně a dřevě
44 x 66 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, textilie, plátno, deska
79 x 160 cm
Signatura: sign. nezjištěna