1924–2013
9
116 %
150 Kč
1974, 1979, 1995
barevná litografie / kresba tužkou, ruční papír / tisk
15 x 11 / 28,5 x 20 cm
Signatura: UD Jiří Tichý / UD Tichý, LD a na rubu nečitelné razítko / PD Jiří Tichý
koláž, kreska / akvarel
9 x 6,5 / 10 x 7 cm
Signatura: 2 x UD Jiří Tichý (83)
grafický list 21/100
8 x 6,5 cm
Signatura: PD Jiří Tichý 91
koláž, kresba / akvarel
9 x 6,5 / 10 x 7 cm
kresba fixem, perforace, papír
14 x 21 cm
Signatura: LD Jiří Tichý 30.1.84