1948–1988
5
100 %
10 000 Kč
olej, sololit
90 x 60 cm
Signatura: PN J. Stejskal 86
mědirytina 172/200
8 x 5,5 cm
Signatura: Jiří Stejskal, Jiří Šindler
olej, sololit
90 x 60 cm
Signatura: PN J. Stejskal 86
olej, plátno
75 x 89 cm
Signatura: PD J. Stejskal 82