1948–1988
5
100 %
10 000 Kč
1980, 1983, 1980
4 x rytina (3/20, 79/105, 9/20)
6 x 3,5 / 4,5 x 2,5 cm
Signatura: 4 x D Jiří Stejskal, 2 x J. Stejskal 1980 v tisku
olej, sololit
90 x 60 cm
Signatura: PN J. Stejskal 86
mědirytina 172/200
8 x 5,5 cm
Signatura: Jiří Stejskal, Jiří Šindler
olej, sololit
90 x 60 cm
Signatura: PN J. Stejskal 86
olej, plátno
75 x 89 cm
Signatura: PD J. Stejskal 82