1922–2015
172
130 %
300 Kč
5 000 Kč
dřevoryt 131/200
v 15 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
2 x dřevoryt (1. stav)
v 34 ✕ š 21,5 cm
Signatura: 2 x PD Jiří Šindler
dřevoryt 47/67
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
dřevoryt 4/67
v 26,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
kombinovaná technika, tempera, akvarel
45 x 29 / 45 x 28 cm
Signatura: neznačeno