1921–1992
9
110 %
11 000 Kč
80. léta 20. stol.
kresba uhlem, muchláž, čínský papír
131,5 x 67,5 cm
Signatura: sign. LD Schmidt
kresba tuší, čínský papír
140 x 70 cm
Signatura: sign. PD Schmidt