1935–2022
56
174 %
4 850 Kč
32 000 Kč
barevná litografie 51/70
v 29 ✕ š 41,5 cm
Signatura: LD Jiří Šalamoun 2004
barevná litografie 77/100
v 11 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Jiří Šalamoun, monogram JŠ, LD Šalamoun v tisku
barevná litografie, reprodukce
v 29 ✕ š 38 cm
Signatura: neznačeno