11
108 %
130 000 Kč
2010 / 2011 / 2010
3 x akryl, plátno
244 x 122 / 260 x 120 cm
Signatura: sign. PU Petrbok, 2 x LD Petrbok, 3x na rubu Petrbok
Vyvolávací cena: | 570 000 Kč |
akryl, plátno
260 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Petrbok 1999
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
akryl. plátno
205 x 17,5 cm
Signatura: sign. PN Petrbok
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |