1899
13
133 %
800 Kč
akvarel, pastel
17 x 28,5 cm
Signatura: neznačeno
tempera
30 x 46 cm
Signatura: PD Jiří Krejčí 62
tempera
28 x 46 cm
Signatura: LD Jiří Krejčí 62
akvarel
19 x 27,5 cm
Signatura: PD Krejčí 37
13 x 15 cm
Signatura: neznačeno
tempera
26 x 16 cm
Signatura: neznačeno