1921–1992
3
100 %
4 500 Kč
pálená glazovaná hlína, částečně zlaceno
výška 28 cm
Signatura: nesignováno
keramická plastika
v. 24 cm
Signatura: Kemr 84
keramická, kolorovaná plastika
v. 30 cm