46
125 %
325 000 Kč
950 000 Kč
vrstvený pauzovací papír, plátno, dřevo
120 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 79
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
optický reiéf, asambláž, karton, dřevo, sklo
83 x 83 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
optický reliéf, tempera, papír
40 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Hlimar Jiří
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |