1927–1991
64
125 %
205 Kč
2 900 Kč
lept 50/50
7,5 x 4,5 cm
Signatura: UD Hadlač 87
lept 182/200
7,5 x 5 cm
Signatura: UD Hadlač 89
28,5 x 49,5 cm
Signatura: PD Hadlač 57
kresba fixem
29 x 19 cm (výřez)
Signatura: PD Jiří Hadlač, PN 28. dubna 1976
kresba tuší, akvarel
20 x 10,5 cm (výřez)
Signatura: U Hadlač 77
60,5 x 54,5 cm
Signatura: Hadlač 67
kresba tuší, akvarel
20 x 10 cm
Signatura: Hadlač 77
tempera, plátno
58 x 39,5 cm
Signatura: PD Hadlač 72
barevný dřevoryt 2/10
57,5 x 44 cm
Signatura: UD Hadlač 65
barevná serigrafie 83/150
28,5 x 19 cm
Signatura: Hadlač 83
lept, autorský tisk
29,5 x 27 cm
Signatura: Hadlač 80
29,5 x 20 cm