43
104 %
97 500 Kč
430 Kč
480 000 Kč
akvarel, kuličkové pero, pastel, karton
29,5 x 20 cm
Signatura: PD Jiří David 97
olej, plátno
120 x 100 cm
Signatura: na rubu Jiří David 1984
akryl, plátno
35,5 x 50,5 cm
Signatura: na rubu J. David 2001