1894–1984
6 x 5,5 cm
Signatura: Vodrážka
25 x 30,5 cm
Signatura: Jar. Vodrážka
14,5 x 10 cm
Signatura: J. Vodrážka
20,5 x 9 cm
Signatura: V. 78
12 x 8 cm
6,5 x 5 cm
Signatura: J. Vodrážka
6,5 x 5 cm
Signatura: J. Vodrážka
6,5 x 5,5 cm
Signatura: J. Vodrážka
25 x 18 cm
Signatura: J. Vodrážka
32 x 24,5 cm
Signatura: Jar. Vodrážka
litografie
24 x19,5 cm
Signatura: Jar. Vodrážka
grafický list
16 x 12 cm
Signatura: sign. PD J. Vodrážka