1906–1940
v 40,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD monogram JŠ 1936 v tisku
akvarel, pastel
v 46,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD J Štika
19 x 15 cm
Signatura: Štika 37.
21 x 15,5 cm
Signatura: Štika 37.
24 x 38 cm
24 x 38 cm
litografie
19 x 14 cm
Signatura: monogram v tisku
20 x 15 cm
Signatura: monogram 37
21 x 16 cm
Signatura: monogram 37
akvarel, tužka
98 x 63 cm
Signatura: PD monogramem
kresba tužkou, akvarel
45 x 34 cm
Signatura: PD monogramem
kombinovaná technika, tužka, akvarel
46 x 59 cm
Signatura: PD monogramem