1897–1979
12
160 %
800 Kč
kresba perem
v 29,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jar. Malínský
24 x 36 cm
Signatura: PD Jar. Malinský 44.
olej, plátno
62 x 75 cm
Signatura: PD Malínský 19
olej, plátno
62 x 75 cm
Signatura: PD Malínský 19
olej, plátno
62 x 75 cm
Signatura: PD Malínský 19
olej, plátno
65 x 49 cm
Signatura: LD Jar. Malínský 1923
olej, karton
30,5 x 39 cm (výřez)
Signatura: PD Jar Malínský 27.
1921
olej, malířská lepenka
38,5 x 23,5 cm
Signatura: Jar. Malínský 21.
olej, malířská lepenka
37 x 27,5 cm
Signatura: Jar. Malínský 27
olej, plátno
60 x 72,5 cm
Signatura: Jar. Malinský
litografie 2/100
37,5 x 29 cm
Signatura: J. Malinský 65
olej, plátno
85 x 59 cm
Signatura: Jar. Malínský 45