1895–1971
14
100 %
300 Kč
uhel
36 x 28,5 cm
Signatura: Brychta, 48
kresba uhlem
33 x 43 cm
Signatura: Brychta 49
malba tuší
25 x 33,5 cm
Signatura: Brychta 49
kresba tuší, tužkou
28 x 21,5 cm
Signatura: Brychta 49
20,5 x 11 cm
Signatura: Brychta 60
akvarel
19 x 14 cm
Signatura: Brychta 60
barevná litografie
14,5 x 7,5 cm
Signatura: Brychta