1886–1949
48 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD Jaro Procházka
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, lepenka
29 x 36 cm
Signatura: sign. PU Jaro Procházka
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
65 x 84 cm
Signatura: sign. PD Procházka Jaro Bruggy
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |