3
114 %
60 000 Kč
2013
akryl, plátno
140 x 250 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Jan Vytiska 2013
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
2014
olej, akryl, plátno
140 x 200 cm
Signatura: sign. Jan Vytiska 2014 na rubu