16
155 %
4 100 Kč
originální černobílá fotografie
v 27 ✕ š 38,5 cm
Signatura: na rubu Jan Svoboda, UD 1969
tisk
21 x 10 cm (trojlist)
Signatura: UD Boštík
70. léta 20. stol.
bromostříbrná fotografie
20,5 x 14 cm (výřez)
bromostříbrná fotografie
21 x 14 cm (výřez)
bromostříbrná fotografie
13 x 8,5 cm (výřez)
olej, plátno
65 x 85 cm
Signatura: PD Svoboda
olej, plátno
120 x 100 cm
Signatura: PD Svododa
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: PD Svoboda
olej, plátno
70 x 80 cm
Signatura: PD Svoboda
olej, plátno
120 x 100 cm
Signatura: PD Svoboda
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: PD Svoboda
olej, plátno
65 x 85 cm
Signatura: PD Svoboda