8
162 %
260 000 Kč
450 000 Kč
2017
kombinovaná technika, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu J. Pištěk 17
2014
akryl, plátno
150 x 160 cm
Signatura: sign. na rubu J. Pištěk 2014