1932–2017
267
144 %
91 666 Kč
1 837 Kč
1 600 000 Kč
objekt, sádra, barva
14 x 60 x 6 cm
Signatura: Jan Koblasa, 27/3/61 na rubu
olej, akryl, koláž, karton, dřevěná deska
78 x 64 cm
Signatura: PD K 77
28 x 19 cm
Signatura: PD K 366
barevná litografie 12/30
47 x 65 cm
Signatura: K 968
barevná litografie 29/30
46 s 65 cm
Signatura: K 968
barevná litografie ??/30
65 x 47 cm
Signatura: uprostřed K v tisku