1924–1999
52
122 %
1 000 Kč
50 000 Kč
barevná litografie 45/45
72 x 52 cm
Signatura: PD J. Králík 64
lept 88/100
9,5 x 14,5 cm
Signatura: J. J. Králík 92
olej, tempera, koláž
86 x 75 cm
Signatura: PD J J Králík 1975-6
14,5 x 13 cm
Signatura: J. J. Králík 93
14,5 x 13 cm
Signatura: J. J. Králík 93
14,5 x 13 cm
Signatura: J. J. Králík 93
lept 33/60
13 x 10,5 cm
Signatura: J. Králík 91
koláž, kresba tuší
15 x 14 cm
Signatura: J. Králík 1990
suchá jehla 3/120
13 x 11 cm
Signatura: J. Králík 90
suchá jehla 35/112
12 x 10 cm
Signatura: J. Králík 95
suchá jehla 38/50
19 x 13 cm
Signatura: J. Králík 98
suchá jehla 85/120
13,5 x 10 cm
Signatura: J. Králík 94