1907–1992
17,5 x 26 cm (výřez)
Signatura: LD Janča 50
olej, malířská lepenka
26 x 42,5 cm
Signatura: PN Janča
olej, plátno
49 x 42,5 cm
Signatura: LD Janča
olej, malířská lepenka
26 x 42,5 cm
Signatura: PN Janča