1876–1937
1911
olej, lepenka
48 x 48 cm
Signatura: sign. LD J. Honsa 1911
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
po r. 1900
olej, karton
22 x 31 cm
Signatura: sign. PD J. Honsa
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1912
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD J Honsa 1912
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |