1870–1955
22
143 %
110 000 Kč
olej, plátno
v 110,5 ✕ š 124,5 cm
Signatura: PD Jan Dědina
kresba tuší, tužka, akvarel
v 44,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: LD Jan Dědina 1921