1941–2007
39
124 %
550 Kč
2 000 Kč
barevná litografie 52/75
26 x 18 cm
Signatura: Jeňýk 78
akvarel, dřevoryt
21 x 15,5 cm
Signatura: Jenýk Pacák 01
akvarel, dřevoryt
20 x 14,5 cm
Signatura: Jenýk Pacák 01