1944–2002
174
142 %
636 Kč
3 000 Kč
lept 23/170
15,5 x 11,7 cm
Signatura: J. Pileček 94
suchá jehla 4/100
8,5 x 6,5 cm
Signatura: J. Pileček 75
litografie
16,5 x 11 cm
Signatura: J. Pileček 74
18 x 13 cm
Signatura: J. Pileček 80
13 x 9,5 cm
Signatura: J. Pileček
lept 117/200
17,5 x 11,8 cm
Signatura: J. Pileček 97
10,7 x 8,7 cm
Signatura: nesignováno
akvatinta, lept
29,5 x 19,5 cm
Signatura: J. Pileček 89
grafický list 43/160
11,7 x 7,2 cm
Signatura: J. Pileček 90
grafický list 43/100
11,5 x 12,7 cm
Signatura: J. Pileček 95
grafický list 34/100
10,3 x 11 cm
Signatura: J. Pileček 93
9,5 x 7 cm
Signatura: J. Pileček 91