1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
olej, plátno
v 98 ✕ š 98 cm
Signatura: PD I. Ouhel 86
Signatura: PD I. Ouhel 88, na rubu na blindrámu Ivan Ouhel /1989