1898–1968
5
138 %
380 000 Kč
olej, lepenka
v 77 ✕ š 108 cm
Signatura: LN De La Serna – 6. 27.
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
46 x 38 cm
Signatura: sign. PD La Serna XXXV
olej, lepenka
77 x 108 cm
Signatura: sign. LN De La Serna - 6.27
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
kvaš, olej, koláž, plátno
54,5 x 73 cm
Signatura: sign. PN De La Serna 40
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |