1715–1787
5
100 %
600 000 Kč
olej na plátně
165 x 102,5 cm
Signatura: signatura nezjištěna (malíř své obrazy většinou nesignoval)
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
olej, plátno
70,5 x 52 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |