1880–1934
57
163 %
260 Kč
140 000 Kč
1904
olej, lepenka
70 x 89,5 cm
Signatura: sign. PD Hugo Boettinger 1904
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1914
olej, plátno
74 x 50 cm
Signatura: sign. LD H. Böettinger 1914
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |