1884–1951
10
101 %
1 500 Kč
olej, lepenka
29 x 38 cm
Signatura: PD H. Václavek 46
původní litografie
22,5 x 16 cm
Signatura: PD H. Václavek 39 v tisku
původní litografie
22,5 x 16 cm