1892–1934
60
141 %
7 000 Kč
160 000 Kč
1916
olej, lepenka
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD Gust. Macoun 1916
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1917
olej, lepenka
48 x 58 cm
Signatura: sign. LD Gustav Macoun 1917
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 31
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |