1892–1934
60
141 %
7 000 Kč
160 000 Kč
olej, plátno
53 x 79 cm
Signatura: LD G. Macoun
olej, plátno
84 x 125 cm
Signatura: PD G. Macoun
1913
olej, plátno
52,5 x 68,5 cm
Signatura: G. Macoun 13
olej, lepenka
16,5 x 25 cm
Signatura: G. Macoun
olej, karton
23 x 30 cm
Signatura: G Macoun
olej, lepenka
34 x 40 cm
Signatura: PD G. Macoun
olej, lepenka
25,5 x 36,5 cm
Signatura: PD G. Macoun