1862–1918
9
123 %
34 000 Kč
340 000 Kč
litografie 70/100
v 30,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: LD Gustav Klimt v tisku
kolem 1900
v 20,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: neznačeno